Dentysta Lublin cennik

Dentysta Lublin cennik to szereg usług stomatologicznych, gdzie za każdą z nich ustalona jest konkretna cena. Jest to lekarz prywatny, stąd też na samą usługę nie należy czekać zbyt długo. Taki specjalista wywiązuje się należycie ze swoich zadań, dba o wysoką jakość uzębienia swoich pacjentów, stąd też ceny za wykonanie konkretnej usługi są dosyć spore. Oczywiście możliwy jest darmowy przegląd uzębienia w celu ustalenia leczenia zębów i określenia ilości wizyt, a także specyfiki każdej z nich. Wówczas dentyście o wiele łatwiej będzie określić, ile kosztować powinna każda wizyta, jak i całość wykonanej przez niego usługi. Można oczywiście sugerować się cenami w Internecie, jednak są to tylko i wyłącznie ceny orientacyjne. Wszystko bowiem zależy od stanu uzębienia danego pacjenta, jak i długości każdej wizyty.

Wypełnienie zęba zależy od tego, jak bardzo zniszczony jest ząb, jak duża dziura w nim powstała. W przypadku takich ubytków robione są zwykłe plomby za pomocą cementu dentystycznego. Działamy tu na urządzeniu zwanym glasjonomerem. Cena w przypadku zęba to około 150 złotych.

Stałą czynnością w gabinecie stomatologicznym jest ekstrakcja zęba, a więc usuwanie go w całości. Obecnie stosuje się go z pomocą znieczulenia, więc zabieg ten jest całkowicie bezbolesny niezależnie od tego, w jakim stanie jest ząb, jak głęboko się zakorzenił. Jeśli jest to przypadek niezbyt skomplikowany, trwa on kilka minut, jednak jeśli leży blisko nerwów, może trwać o wiele dłużej. To wszystko, w zależności od czasu pracy, jak i również tego, czy konieczne jest dłutowanie, ma swoją cenę. Całość zaczyna się od 150 złotych za zęba mlecznego, nawet aż do 350 złotych.

Jeśli chodzi o pojedynczego zęba, najdroższym zabiegiem jest wszczepienie implanta. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny, bowiem stosuje się w tym przypadku znieczulenie. Jeśli chodzi o cenę, wiele oczywiście zależy od tego, z jakim implantem mamy do czynienia. Są one bardzo trwałe i bardzo szybko można się do nich przyzwyczaić, jeśli chodzi o jedzenie pokarmu. Koszt takiego zabiegu wynosi od 2000 złotych w górę.

Oczywiście pozostałe czynności, takie jak usuwanie kamienia nazębnego, leczenie kanałowe, wybielanie zębów też kosztuje, tutaj też wiele zależy od stanu poszczególnych zębów. Higienizacja uzębienia jest uzależniona od metody leczenia. Kosztuje od 200 do 350 złotych, gdzie mamy już do czynienia z fluoryzacją, czy piaskowaniem. Leczenie kanałowe uzależnione jest od tego, ile wizyt na to należy poświęcić, jednak zaleca się jak najszybsze działanie i możliwe jest przeprowadzenie całego zabiegu podczas jednej wizyty. Koszt to od 600 złotych za kanał nawet do 900 złotych w przypadku większej ich ilości. Wszystkie te zabiegi są oczywiście cenami szacunkowymi, całość ustalana jest w gabinecie dentystycznym wraz z lekarzem. Oczywiście w koszt tego niewliczane są takie usługi jak znieczulenie zęba, zdjęcie zęba, jak i opłata sanitarna. Nie znaczy to jednak, że za poszczególne czynności pacjent nie płaci. Znieczulenie to koszt od 20 do 40 złotych, zdjęcie zęba to około 50 złotych, zaś opłata sanitarna kosztuje od 5 do 90 złotych, w zależności od tego, ile kosztuje świadczenie stomatologiczne.

Kontakt z nami

Kontakt

 

tel:

 

mail:

 

Lublin

Address:

123 Main Street New York, NY 10001

© 2022 All Rights Reserved.